Обговорення законопроектів про вищу освіту – із думкою про власне майбутнє

Друк PDF

З 14 березня 2013 року "Студентська навчально-дискусійна платформа" продовжила свою роботу.

Активний тон обговоренню законопроектів про вищу освіту задав виступ голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілії Гриневич.

 

Голова Комітету, зокрема, наголосила, що сьогодні країна потребує сучасної вищої освіти, яка дасть кожній молодій людині рівний шанс на успіх. Нинішнє ж законодавство застаріло і не відповідає потребам суспільства та сучасним реаліям.

Лілія Гриневич закликала молодь обговорювати усі три законопроекти з уявленням та думкою про своє майбутнє та відповідальністю, адже такі закони – фундаментальні і приймаються раз на 8-10 років.

У спілкуванні з лідерами студентських профспілкових організацій голова Комітету запевнила, що усі конструктивні пропозиції, вироблені молоддю, будуть детально опрацьовані у профільному комітеті. А найцінніше із них – візьмуться до уваги при подальшому розгляді законопроектів.

У наступному модулі роботи на молодь очікує зустріч із представниками Національного Темпус-офісу в Україні, а згодом – працюватиме Світове кафе: «Експертиза законопроектів «Про вищу освіту» з точки зору забезпечення соціально-економічних прав і гарантій студентської молоді та відповідності європейським стандартам Болонської системи освіти».

Нагадуємо, всеукраїнський захід «Студентська навчально-дискусійна платформа», організований ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та Асоціацією правозахисних організаторів студентів України, у такому вигляді проводиться вперше.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
АПОС України