АПОС візьме участь у формуванні механізмів працевлаштування випускників ВНЗ

Друк PDF

Створено міжвідомчу робочу групу з питань формування механізмів працевлаштування випускників ВНЗ.

Робочу групу створено на виконання протокольних доручень, узгоджених під час засідань спільної робочої комісії сторін власників і профспілок від 13 травня 2014 року та з метою забезпечення виконання норм Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010/2012 роки.

До складу робочої групи увійшли представники МОН, Профспілки працівників освіти і науки України, Федерації роботодавців України, Державної служби занятості тощо. Від АПОС України участь візьме Президент Асоціації Сергій Романюк. Відповідний наказ МОН підписало 17.10.2014 № 1175.

Серед повноважень та обов’язків міжвідомчої робочої групи забезпечення визначення оптимальних шляхів щодо підвищення ефективності сприяння працевлаштуванню випускників вищих навчальних закладів згідно з основними положеннями Закону України «Про вищу освіту»; формування механізмів взаємодії ВНЗ із підприємствами, організаціями та установами, регіональними центрами занятості з метою забезпечення першим робочим місцем випускників вищих навчальних закладів відповідно до присвоєної кваліфікації.

Прес-служба АПОС України