Вітаємо зі святом Світлої ПАСХИ!

Друк PDF

Вітаємо зі святом Світлої ПАСХИ — Христос Воскрес!

З історії свята:

Великдень (Воскресіння Христове) – найдавніше християнське свято, головне свято богослужебного року.

Ісус Христос, за біблійним сюжетом, воскрес рано-вранці і Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом — ангел небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахощами, щоб покрити тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився ангел та сповістив про Воскресіння Господнє.

До Великодня віруючі готуються впродовж семи тижнів Великого Посту — одного з найсуворіших постів — саме стільки часу провів Ісус Христос у пустелі. Вважається, що у ці дні душа віруючого повинна прислуховуватися до страждань Господа, котрі пережив Ісус Христос в людській подобі в останні дні.

У ніч Воскресіння Христа проводиться святкове богослужіння (Великодня Заутреня і Божественна Літургія), святяться паски, яйця та інші страви. Таким чином церква благословляє віруючих після тривалого посту знову вживати «скоромне», тобто їсти непісні страви, а бгатий великодній стіл — символ небесної радості.

Сьогодні свято Великодня в Україні символізує окрім релігійного змісту, ще й загальне відродження та оновлення. Тож Вітаємо усіх зі святом Світлої Пасхи! Нехай віра у Воскресіння Христове принесе радість і мир у Ваші душі, а також дарує любов у серцях pharmaciepourhomme.fr! ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

 

З повагою, Президент АПОС України                        Сергій Романюк

та колектив Асоціації