Студенти України за МИР!

Друк PDF

Звернення АПОС України щодо мирного вирішення протистояння

Асоціація правозахисних організаторів студентів України, студентські профспілкові лідери категорично засуджують військову агресію з боку Російської Федерації в Автономній Республіці Крим.

Україна – багатонаціональна держава, де мирно живуть та співіснують понад 100 національностей. За 23 роки незалежності України не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному ґрунті, що свідчить про високу громадянську свідомість та повагу до прав кожної нації.

Кримський півострів є невід’ємною частиною нашої держави. Спроба відділення цієї частини суверенної території України – це не тільки порушення норм міжнародного права та гарантій безпеки нашої держави, це спроба знищення демократії та свободи, яку виборов український народ https://pharmaciepourhomme.fr/.

Фундаментальні права людини, демократичні цінності та повага до територіальної цілісності держави – це принципи мирного співіснування та міжнародних відносин.

Студентство наголошує, що освіта завжди була об’єднавчою силою усіх національностей. І саме знання та освіта мають стати тією потужною зброєю, яку можна сьогодні використати, щоб зберегти мир і спокій у нашій країні.

Звертаємося до зарубіжних профспілкових освітянських організацій із закликом підтримати прагнення народу України жити у демократичній та вільній країні.

Сьогодні як ніколи необхідне єднання освітян та студентів усіх країн задля допомоги українській нації пройти через цей неймовірно важкий період, коли країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною.

Не можна допустити, щоб пролилася кров мирних людей, а Україна як держава була піддана ризику втрати своєї територіальної цілісності та суверенітету.

АПОС України