Великобританія для студентів

Print PDF
There are no translations available.

Школа Language Specialists International В Портсмуті

мовні курси англійської мови протягом року

для молодих людей віком від 17 років

Місто перебування:

Портсмут (http://www.lsi-portsmouth.co.uk/ru/exec-city-of-portsmouth), славиться своєю 800-річної історії мореплавання, є одним з найцікавіших міст на красивому південному узбережжі Англії. Історичний Військовий порт Портсмута є однією з провідних туристичних британських пам'яток. В комплекс входять флагманський корабель адмірала Нельсона, перший у світі броньований військовий корабель – «Вікторія», військовий корабель «Уорриор», корабель Генріха VIII»Мері Роуз», а також Королівський Морський Музей. Також у місті є літературні зв'язки  - Чарльз Діккенс народився в Портcмуті і сер Артур Конан Дойл працював тут у якості лікаря під час написання своєї класичної казки.

Про школу:

Школа LSI (http://www.lsi-portsmouth.co.uk) розташована в найкращій частині центра міста поруч з основним торговим центром, бібліотекою та залізничним вокзалом, театром і більшістю ресторанів, недалеко від набережної і пляжу.

LSI – один з ведучих мовних центрів у Великобританії та центр підготовки і здачі міжнародних іспитів; його спеціалізація – курси англійської мови для професійного спілкування. Серед її клієнтів – великі міжнародні компанії. Курси ведуться на індивідуальній основі або в невеликих групах. Школа має акредитацію Британської Ради. Академічна година в LSI – 60 хв.

У розташуванні школи – 44 світлих та відмінно обладнаних класів, Центр для самостійних занять студентів та Методичний центр для викладачів. Є також великий студентський центр відпочинку з більярдом та настільним тенісом, затишне кафе для студентів на третьому поверсі та ресторан з смачною кавою та чудовою кухнею на першому поверсі.

 

Загальний курс англійської мови:

 

 • Розмовний курс – 17,5 годин в тиждень (макс. 12 студентів в класі)
 • Інтенсивний курс – 25 годин на тиждень (макс. 10 студентів в класі)
 • Інтенсив+підготовка до тесту – 25 годин натиждень
 • Розмовний + Ділова англійська - 25 годин на тиждень

Англійська для ділового спілкування:

  dk-apotek.com

 • Індивідуальні заняття
 • Закрита група (макс 6 учасників від компанії)
 • Відкрита група (макс 4 учасники від компанії)
 • Комбінований курс – Індивідуальний+Відкрита група

 

 

Проживання:
Для найбільш повного занурення у середовище школа рекомендує студентам проживання з двох разовим харчуванням в англійських сім’ях. Це дає можливість студентам познайомитися з англійською культурою та звичаями. LSI співпрацює з самими кращими приймаючими сім’ями. Студенти поселяються в приймаючій сім’ї у неділю та залишають її у суботу.

Вартість:

 

 • Загальний курс англійської мови – від 245 фунтів в тиждень
 • Англійська для ділового спілкування – від 450 фунтів в тиждень
 • Підготовка до міжнародних іспитів – від 245 фунтів в тиждень
 • Проживання в сім’ї з 2-х разовим харчуванням – від 130 фунтів в тиждень
 • Реєстраційний внесок  - 60 фунтів

 

Необхідні для посольства документи:

 1. Оригінал закордонного паспорта та копія першої сторінки. В паспорті повинно бути не менше одного чистого без штампів розвороту. Строк дії паспорта не менше 90 днів від дати виїзду з Великобританії.
 2. Копія внутрішнього паспорту, всі сторінки.
 3. Довідка з місця навчання:
 4. Виписка з банку про наявність коштів на рахунку, або лист від спонсора.
 5. Сертифікати, довідки, листи та інше, що підтверджує вивчення англійської мови в Україні.
 6. 2 кольорові фото ( як на закордонний паспорт, офіційно одягнені)
 7. Довідки про матеріальний стан: документи про нерухомість, власні фірми, автомобілі, довідки з банків про наявність грошей на рахунках