АПОС Відпочинок

VIII Всеукраїнська Школа студентського лідера

Print PDF
There are no translations available.

РОЗВИНУТИ В СОБІ ЛІДЕРА ТА ЗРОБИТИ ВЛАСНУ КОМАНДУ ЕФЕКТИВНОЮ – НАВЧАЛИСЯ СТУДЕНТСЬКІ ПРОФСПІЛКОВІ ПЕРВИНКИ

27 – 29 вересня 2018 року у м. Кропивницькому відбулася VIII Всеукраїнська школа студентського лідера. Проект вже став традиційним.

Організаторами яскравої та незабутньої зустрічі активних молодих профспілкових лідерів стали Асоціація правозахисних організаторів студентів України спільно зі Студентською первинкою Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Активно до організації заходу долучилися також ректорат ЦДПУ та Кіровоградська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Учасниками заходу стали голови студентських первинок, їх заступники та студентські профактивісти закладів вищої освіти з різних областей України. Дружна та згуртована команда ППО студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка на чолі з її головою Самосьєвим Олександром продемонструвала усім справжню організаторську майстерність у проведенні заходу всеукраїнського рівня.

Урочисте відкриття надихнуло учасників на плідну працю. Так, президент АПОС України Володимир Майданюк, ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка, професор Олег Семенюк, в.о. голови Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров, та голова ППО студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка Олександр Самосьєв привітали гостей, побажали плідного навчання та дружньої атмосфери, а також дали настанови на подальшу роботу.

Одразу ж після цього стартувала цікава та ексклюзивна подія. На запрошення АПОС України відбулася презентація проекту нового формату від Федерації профспілок України, а саме: «Соціального профспілкового квитка» та «Профспілкового квитка» з можливостями платіжної картки. Презентацію цих проектів здійснили представники ТОВ «Центр соціальних послуг» на чолі з Дмитром Доріним та Яною Лунгою-Федорович. Після безлічі цікавих запитань та пропозицій стало зрозуміло, що ці профспілкові інновації цікаві для студентів та вузівських первинок. Тому для подальшої реалізації цього проекту на рівні студентських первинок та координації спільних дій АПОС України та ТОВ «Центр соціальних послуг» підписали меморандум про співпрацю. Родзинкою стало вручення учасникам Школи перших стартових пакетів з «Тарифом «Профспілковий» від ФПУ та компанії «Lifcell». Студентські профактивісти знову першими стали лідерами по впровадженню профспілкових інновацій. Це дійсно незабутня подія у профспілковому русі.

Прибувши на місце проведення заходу, відбулась презентація делегацій-учасників Школи та їх керівників. Після цього куратори майбутніх команд розподілили усіх для участі в конкурсі на кращий студентський профспілковий промо-відеоролик. Протягом двох днів команди розробили сценарії, реалізовували ідеї, знімали контент та монтували відеоролики на тему: «Профспілка майбутнього». Ввечері студенти краще познайомилися на інтеграційній вечірці: «Friendship flame».

Другий профспілковий день розпочався з запальної «руханки», яка зарядила бадьорим настроєм на весь день. Він був насичений тренінгами та майстер-класами. Тренер Любов Яновська-Семенюк дала змогу оцінити свої лідерські якості на інтерактивному тренінгу «Лідери – це люди, що змінюють світ. Стань одним з них». Після невеликої перерви на каву-брейк розвиток лідерства продовжився, адже наступним став тренінг «Лідерство – від емоційних компетенцій до мистецтва вести за собою».

Неймовірну активність та зацікавленість викликали тренінги на покращення корпоративної діяльності: «Найефективніша робота в команді» та «Від Тайм-менеджменту до успіху». Ці теми є неймовірно потрібними, адже у ділових людей, таких як наші профспілкові лідери, завжди купа справ та часто цілодобова робота в команді.

Вперше на Всеукраїнській школі студентського профспілкового лідера впроваджено ділову гру: «Студентський ПрофОстрів», яка вразила та захопила всіх учасників. Вона спрямована на формування ефективних комунікацій в різних сферах діяльності профспілкової організації та командоутворення. Шість команд були розподілені на міністерства, що відповідали за життєдіяльність та функціонування студентського смарт містечка. Виявити компетентність, зуміти домовитися і найефективніше розподілити матеріальні і людські ресурси – головна ціль цього тренінгу.

На третій день відбулось підбиття підсумків відео-конкурсу в форматі «Кава смачніша з профспілковим відео». Студенти проявили себе як талановиті сценаристи, режисери та актори. Перемогла команда, яка знайшла найкреативніший підхід та формат. Цей відео-проморолик допоможе студентським первинкам під час залучення першокурсників до профспілки.

Пізнання корисної інформації не зупиняється apotheke-zag.de! АПОС-Info повідомляє про студентські програми та особливості оформлення міжнародного студентського квитка ISIC. Відтепер кожна первинка, за бажанням може стати офіційною точкою оформлення ISIC в своєму Виші.

«Без діла ні хвилини» – так учасники характеризують участь в VIII Всеукраїнській школі студентського профспілкового лідера, адже організатори цього року підготували безліч цікавинок.

Утворилось нових 6 команд для проходження квесту-тренінгу з командоутворення «Step by step» (team-building). Участь у ньому була спрямована на формування практичних навичок зі створення ефективних профспілкових команд у студентських первинках. Перемогу здобула найспритніша та найсильніша команда, яка діяла супер злагоджено та ефективно.

Кожен лідер, як представник суспільної еліти, має знатися на класиці, а отже – танцювати справжній вальс. Після проведення квесту відбувся майстер-клас «Його величність – Вальс». Юнаки та дівчата з різних міст України в парах навчилися азам класичного та сучасного вальсу.

І от настав час вручення сертифікатів та закриття Школи. Урочиста церемонія відбулася у форматі «Світського рауту». Пари кружляли у вальсі, організатори вручали сертифікати, кожен виходив на червону доріжку, а родзинкою вечора став шоколадний фонтан, що підсолодив трохи сумний момент завершення Школи. Три дні пролетіли немов хвилина, і закінчилося все світськими бесідами, логінами в instagram та спільним фото на згадку про найенергічніший молодіжний профспілковий «Study-Weekend» цього року.

Післясмак Школи дає впевнено стверждувати – студентським профспілкам в Україні бути! Важливо навчати профспілкову молодь і активно з нею працювати, а головне – вірити в неї та підтримувати її креативність, енергію силу та оптимізм! І наскільки ми підтримаємо її сьогодні, настільки успішними стануть профспілки завтра! Тож до праці, спілчани, колеги та однодумці!

 

Прес-служба АПОС України